Włoski duet VINAI (600 milionów streamów!), który współpracował już z Afrojackiem czy Davidem Guetą, łączy siły ze szwedzkimi braćmi Moonshine i holenderskim producentem Madism.
Duet włoskich braci Alessandro i Andrea, VINAI, rozpoczął swoją karierę w 2011 roku, podbijając światową scenę chwytliwymi, kultowymi hitami EDM znanymi jako „Big Room Bounce”. Od początku swojej kariery kilkakrotnie zdobywali pierwsze miejsca na liście Beatport z utworami takimi jak „Raveology” z DVBBS, „Bounce Generation” z TJR i „How We Party” z R3HAB. Współpracowali z takimi artystami jak David Guetta, The Chainsmokers, Dmitri Vegas & Like Mike, Steve Aoki, Hardwell, Redfoo i wielu innych.
Po powrocie ze swoim przebojem „Rise Up” (złoto w Niemczech, Norwegii i Holandii; 4x platyna w Polsce), wciąż zachwycają publikę takimi hitami jak „Superman”, „Touch”, „I Was Made” i „Up All Night”. Odkąd wkroczyli na scenę taneczną, duet nadal rozwija swoje brzmienie, zachowując basowe i melodyjne podejście, jednocześnie wykorzystując dopracowane wokale i urzekające, popowe aranżacje.
Producent i duet DJ-ski Moonshine to bracia Victor i Oliver Simic ze Sztokholmu. W ciągu 3 lat od ich pierwszego wydania osiągnęli ponad 100 milionów streamów na samym Spotify. Wydali single, a także współpracowali z bardzo znanymi DJ-ami i producentami, takimi jak Sevenn i Marnik. Jak dotąd Moonshine odnieśli wiele sukcesów, trafiając na viralowe listy przebojów na całym świecie (1. miejsce we Francji, 2. w Danii, 6. w Szwecji czy tydzień na liście Top50 Viral World). Ich największą do tej pory piosenką jest „Sweet Dreams (Are Made of This)” z 2019 roku, która liczy ponad 55 milionów streamów.
Holenderski producent muzyczny Madism z dnia na dzień stał się jednym z najbardziej płodnych i poszukiwanych talentów w świecie elektronicznym. Powierzono mu obowiązki remiksowania dla niektórych z największych nazwisk w branży (Lewis Capaldi, James Arthur, Dermot Kennedy, Sam Smith, JP Saxe, The Killers, James Bay, Paloma Faith, Sam Fischer i inni). Jego remiksy i oryginalne wydawnictwa zebrały do tej pory ponad 300 milionów odtworzeń.