Na fali sukcesu utworu „Atlantis”, singiel Seafret po ponad 7 latach został zremiksowany przez norweski duet producentów, Seeb.
Oryginalnie wydany w 2015 utwór był przełomowym momentem w karierze Seafret. W ostatnich tygodniach odnosi spory viralowy sukces na platformie TikTok, a liczba słuchaczy na Spotify wzrosła z 5 do 13 milionów. Dzięki temu singiel „Atlantis” szybko trafił na oficjalne listy przebojów w Wielkiej Brytanii.
Wykorzystując rosnącą popularność piosenki, brytyjski duet zaprosił do współpracy dwójkę producentów z Norwegii – Seeb, aby nadać utworowi trochę świeżości. Bazowa estetyka inspirowana folk-popem została więc pomieszana z euforycznym urokiem dance-popu. W połączeniu z żywym wokalem powstał kawałek, który z pewnością podtrzyma sukces Seafret.
Powstałe w 2011 roku duo z Wielkiej Brytanii zadebiutowało materiałem studyjnym „Give Me Something”. Kilka lat później wypuścili dobrze przyjętą EP-kę „Oceans”, promował ją teledysk w którym wystąpiła gwiazda serialu „Gra o Tron” – Maisie Williams. Do dnia dzisiejszego singiel pozostaje jednym z ulubionych kawałków przez fanów, z ponad 450 milionami streamów.