W piątek 8 listopada ukazał się najnowszy singiel kuqe 2115 „wszystkie noce są samotne” promujący jego debiutancki album „nareszcie w domu”, który ujrzy światło dzienne na początku 2025 roku nakładem wytwórni 2115 Label. Artysta po raz kolejny wykorzystał swoją muzykę do propagowania słusznej inicjatywy społecznej – tym razem podjął współpracę z Instytutem Przeciwdziałania Wykluczeniom w ramach akcji „Pogadajmy po męsku”.
Utworom kuqe 2115 zawsze towarzyszą niestandardowe działania promocyjne. Nie inaczej było w przypadku singla „wszystkie noce są samotne”, którego premierę poprzedziły działania online i offline. Najpierw na setkach zaparkowanych w Warszawie aut ich właściciele mogli znaleźć ulotki inspirowane często wtykanymi za wycieraczki ulotkami o treści „kupię to auto” zawierające kod QR, po zeskanowaniu którego trafiali na dedykowaną stronę internetową z zegarem odliczającym czas do rozpoczęcia przedsprzedaży debiutanckiego albumu artysty. Następnie w wieczór poprzedzający premierę singla odbyła się wyjątkowa transmisja na żywo zatytułowana „2115Taxi”, w trakcie której kuqe 2115 i Bedoes 2115 wcielili się w rolę „taksówkarzy” i przewozili ochotników po Warszawie. Najważniejsze miało jednak dopiero nadejść i punktualnie o północy w serwisach streamingowych ukazał się najnowszy kawałek kuqe 2115, wystartował preorder jego debiutanckiej płyty, a na YouTube ukazał się wyjątkowy teledysk do tego bardzo osobistego i nostalgicznego utworu. Umieszczono w nim planszę przedstawiającą numer Telefonu Zaufania dla Mężczyzn, co z kolei jest efektem współpracy artysty z Instytutem Przeciwdziałania Wykluczeniom.
“Pogadajmy po męsku” to wspólna akcja kuqe 2115 oraz Instytutu Przeciwdziałania Wykluczeniom. Celem współpracy jest zwrócenie uwagi na znaczenie wsparcia emocjonalnego dla mężczyzn. W teledysku do utworu „wszystkie noce są samotne” umieszczona została dedykowana plansza z numerem Telefonu Zaufania dla Mężczyzn (608 271 402), na który może zadzwonić każdy, kto w danym momencie swojego życia potrzebuje wsparcia. Inicjatywa oferuje bezpieczną przestrzeń do rozmowy z męskim psychologiem, dostępnym podczas dyżurów telefonicznych w każdy wtorek (17:00-19:00) i czwartek (19:00-21:00). Projekt ten jest gestem solidarności i przypomnieniem, że dbanie o swoje zdrowie psychiczne to prawdziwa siła – #proszenieopomocjestmęskie. Więcej informacji na temat Telefonu Zaufania dla Mężczyzn znajduje się na stronie https://www.fundacjaipw.org/mezczyzni.